Niewydolność serca, która dotknie naszego pupila może nawet doprowadzić do jego śmierci, o ile o niego właściwie nie zadbamy. Właśnie z tego powodu, powinniśmy zadbać o regularne przyjmowanie lekarstw przez naszego pupila, częste i systematyczne kontrole u weterynarza, ale i zbilansować jego dietę. Wielu właścicieli stoi jednak przed dylematem, jaką karmę wybrać, by nie zaszkodzić swojemu pupilowi, ale zapewnić mu wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Powszechnie wiadomo, że karmy głęboko przetworzone, które możemy kupić w „supermarketach”, w swoim składzie mają mnóstwo konserwantów i sztucznych barwników, które tylko pogorszą stan naszego psa.

Hill’s Canine h/d

W wyniku pracy szeregu znakomitych specjalistów i weterynarzy z zakresu dietetyki, powstała karma sucha, przeznaczona dla dorosłych i starszych psów, chorujących na niewydolność serca. Jest to przecież narząd najważniejszy, bez którego organizm zupełnie nie funkcjonowałby. Serce to jest równocześnie narażone na szereg dysfunkcji, wynikających z rozmaitych przyczyn, jak chociażby otyłość, dojrzały wiek. Rezygnacja z odpowiedniego leczenia naszego pupila doprowadzić może do poważnych skutków zdrowotnych.

Dlaczego właśnie Hill’s Canine h/d?

Jak wcześniej wspomniano, Hill’s Canine h/d jest rezultatem pracy dietetyków i specjalistów w dziedzinie weterynarii, którzy zaproponowali komplet najwyższej jakości składników, pozwalających na polepszenie stanu zdrowotnego naszego psa. W związku ze szkodliwością sodu, tauryny ora L-kartyniny, zadbano o ograniczenie ich ilości do minimum. Dzięki temu, serce Twojego pupila nie będzie narażone na działanie szkodliwych substancji i o wiele prostsze stanie się zachowanie prawidłowego ciśnienia krwi w organizmie psa. Hill’s Canine h/d to karma lecznicza, która pomaga w uzupełnieniu wszelkich niedoborów substancji, które niezbędne są dla prawidłowego funkcjonowania Twojego psa – w wyniku zażywanych lekarstw, pies może mieć skłonności do awitaminozy. Hill’s Canine h/d zapewni także ochronę układu odpornościowego psa, ponieważ zawiera w sobie komplet przeciwutleniaczy i kwasów tłuszczowych z grupy OMEGA 3 oraz OMEGA 6.

Warto przeczytać